سخت دیابت محققان گیاهخواری رژیم غذایی

سخت: دیابت محققان گیاهخواری رژیم غذایی اخبار پزشکی

تحقیقات پلیس درمورد خودکشی در برج میلاد

به گزارش ایسنا، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت در این باره اعلام کرد: در ساعت ۱۲ روز گذشته حسب اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد خودکشی در برج..

ادامه مطلب

تصادف، آدم‌ربایان را ناکام گذاشت

نقشه چهار مرد جهت ربودن راننده پراید، با تصادف متهمان با خودرویی و رها کردن گروگان ناکام ماند.  تصادف، آدم ربایان را ناکام گذاشت عبا..

ادامه مطلب

جسد یک کودک انتقال یافته شد ، ۵ مصدوم در اتفاق ریزش کوه در منبع آب اهواز

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان با بیان اینکه اتفاق ریزش کوه روی بخشی از منازل منطقه منبع آب اهواز، تاکنون پنج مصدوم داشته هست، گفت: جسد ..

ادامه مطلب

سقوط سنگ در بزرگراه هراز جان یک زن را گرفت

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان مازندران از سقوط یک قطعه سنگ در محور هراز بر روی ماشین پراید خبرداد. سقوط سنگ در بزرگراه هراز جان..

ادامه مطلب

کانال‌شکنی دماسنج بازار سرمایه در دو روز پیاپی

امروز دماسنج بازار سرمایه توانست خط مقاومت 84 هزار واحدی را بشکند و وارد کانال 85 هزار واحدی شود در این روز دارویی‌ها و نفتی‌ها با روند افزایشی در قیمت ..

ادامه مطلب

مورچه‌ها به نوزادن رها شده است در کنار سطل زباله بیمارستان رحم نکردند

صدای گریه از محوطه بیمارستان شنیده می‌شد، نوزاد‌های دو قلو در یک پتو پیچیده شده است و در کنار سطل زباله ر‌ها شده است بودند، دو نوزادی که خواهر و برادر بو..

ادامه مطلب

تصویر + تقاضای اولیای دم قصاص در ملأ عام جهت متهم قتل بنیتا

به گزارش فارس؛ از لحظاتی قبل محاکمه عاملان قتل بنیتا دختر فرزند هشت ماهه در دادگاه کیفری شماره یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد. ..

ادامه مطلب